Pre koho - Cassofit - Speedfitness

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Pre koho

Ľudia, ktorí chcú schudnúť
Cvičenie prostredníctvom EMS metódy predstavuje vynikajúci spôsob pri boji s váhou. Výsledky z chudnutia sa zbavenia sa prebytočného tuku je možné spozorovať už po niekoľkých týždňoch ak sú tréningy pravidelné. Cvičenie nie je možné klasifikovať ako klasický tréning, pretože EMS tréning sa dá absolvovať aj „pasívnym“ spôsobom. Celý proces chudnutia je preukázateľne efektívny už za pomerne krátky čas a minimálnej časovej záťaži. Tento spôsob chudnutia je taktiež šetrný k vašim kĺbom a šľachám. Túto kombináciu vám neposkytne žiadny iný druh pohybovej aktivity s cieľom redukcie, resp. odstránenia nadváhy.

Súmernejšie svalstvo
Muskulárna dysbalancia
je stav, ktorý vzniká pri nesúmernom vyvinutí svalstva pri jednostrannom zaťažovaní len niektorých svalových partií. Tento stav vzniká pri určitých druhoch vykonávanej práce, ale aj niektorých športoch. Nesúmernosť svalstva je často zodpovedná aj za posun kostí, pričom vzniká tlak na tkanivá, ktoré sú blokované a dochádza k vzniku bolesti. EMS metóda je pri nesúmernosti svalstva veľmi nápomocná účinným zapájaním, aktivizáciou svalstva, ktoré bolo dlhodobo nezaťažované. Telo je vďaka tomu viac súmerné a  ustupujú bolesti, ktoré s dysbalanciou súvisia.

Bolesti chrbta
Speedfitness cvičenie s elektrostimulačnou (EMS) technológiou je veľmi vhodné práve pre ľudí trpiacich bolesťami chrbta a krížov.
EMS metóda odstraňuje bolesť a zlepšuje správne držanie tela, vplýva na posilnenie hlbokého chrbtového svalstva. Bežným výsledkom je redukcia alebo úplné odstránenie bolesti chrbta

„Posilovači“ začiatočníci
Cvičenie s prístrojom predstavuje výborný základ pred cvičením v bežných posilňovniach. Cvičenie na našom prístroji pomôže cvičencovi pri vybudovaní potrebnej svalovej hmoty a posilní hlboké vnútorné svalstvo chrbtice. Pôsobí preventívne pred bolesťou a zranením pri silových cvičeniach, najmä pri bolesti chrbta, vysunutí platničky, natiahnutí svalu alebo pred roztrhnutím šliach.

Športovci
Za pomoci EMS metódy športovci efektívne a šetrne naberajú svalovú hmotu a silu. Metóda je nápomocná aj pri rôznych rehabilitáciách po zraneniach a operáciách. Športovcom po zranení umožňuje rýchlejší návrat do tréningového cyklu. Taktiež pôsobí pozitívne pri zvyšovaní ich výkonu pri kombinácii s klasickými silovými cvičeniami v posilňovni alebo pri rôznych vytrvalostných športoch. Pozitívne pôsobí aj pri športoch, ktoré si vyžadujú dynamickosť, výbušnosť, rýchlu silu alebo pri športoch, ktoré pri dlhodobej záťaži spôsobujú svalovú nerovnováhu.

Po operáciách, rehabilitáciách, s atrofiou svalstva
EMS metóda predstavuje  vynikajúci spôsob rehabilitácie, najmä pri pooperačných stavoch po zlomeninách končatín alebo po operáciách kĺbov. Rekonvalescencia po zraneniach sa skracuje a rýchlejšie sa dosahuje pohodlie bežného pohybu. Tréning môže mat na začiatku aj charakter pasívneho cvičenia (v stoji s využitím stabilizačných madiel a dokonca aj v sede).
Metóda EMS je na odporúčanie neurológa vhodná aj pri redukcii problémov s motorikou. Taktiež sú preukázané výsledky pri popôrodnej rehabilitácii a inkontinencii, pričom sa posilňuje svalstvo zodpovedné za udržanie moču.


Problém s celulitídou
EMS metóda je založená na systéme elektrostimulácie svalových buniek. Svalové  bunky počas tréningu zväčšujú svoj objem a aby rástli, spotrebúvajú tukové bunky, ktoré sa premieňajú na energiu a týmto spôsobom sa z ľudského tela strácajú. Tento proces premeny tuku na energiu prebieha aj v problémových partiách žien, v oblasti na zadku a stehnách. Počas EMS tréningu dochádza k  dvom efektom:
1, odbúravajú sa tukové bunky,
2, svalové bunky rastú a dochádza k spevneniu najmä sedacích a stehenných svalov. Taktiež pokožka je v dôsledku pravidelného napínania viac pružná.
Pravidelné cvičenie a dodržiavanie odporúčanej životosprávy a stravovania má za následok udržanie tohto dosiahnutého stavu.


Zlepšenie metabolizmu
Zvýšená námaha pôsobí priaznivo na metabolizmus, pohyb tráviaceho ústrojenstva, ale aj trávenie. EMS tréning zaťažuje všetky hlavné svalové partie súčasne, aktivizuje aj svaly, ktoré sú hlboko uložené. Tento spôsob tréningu pre svalstvo predstavuje veľkú záťaž, avšak nezaťažuje kĺby a šľachy. Dochádza k pozitívnemu vplyvu na látkovú výmenu, resp. metabolizmus. Ten sa zrýchľuje, čoho následkom je rýchlejšie spaľovanie tukov a ich premena na energiu, ktorá je potrebná pri budovaní svalstva. Taktiež dochádza k odbúravaniu rôznych škodlivín z tela. Fyzický pohyb napokon posilňuje odolnosť organizmu proti námahe, stresu, chorobám a má pozitívny vplyv na dĺžku a kvalitu života.

Odstránenie dôsledkov inkontinencie
EMS tréning pozitívne pôsobí proti tomuto nepríjemnému  a dosť rozšírenému zdravotnému problému. Elektrostimulácia je schopná aktivizovať svalstvo panvového dna, čo vplýva na zadržanie moču a tak je nápomocná proti inkontinencii. Odstránenie tohto zdravotného problému pomocou EMS tréningu má za následok zvýšenie kvality osobného aj spoločenského života. Tento fakt sa dokázal pozitívnymi výsledkami po výskume na dobrovoľníkoch, ktorí problémom s inkontinenciou trpeli.

Nežné pohlavie akéhokoľvek veku
Cvičenie s prístrojom MIHA bodytec pôsobí na všetky partie tela súčasne a oveľa intenzívnejšie ako klasické silové cvičenie. Viditeľné výsledky je po krátkej dobe možné zaznamenať hlavne v oblasti brucha, pásu, stehien a zadku. Dokázané sú výsledky pri prevencii a odstraňovaní dôsledkov celulitídy, pretože EMS metóda odstraňuje tukové vankúšiky, spevňuje svalstvo a napína pokožku, čím ju prekrvuje a taktiež spevňuje. Pokožka je elastickejšia a má zdravý vzhľad.

 • cartier replica watch
 • replica cartier
 • replica tag heuer watches
 • replica tag heuer watches
 • replica watches swiss
 • replica watches rolex
 • rolex watches replica
 • breitling watches replica
 • repliki zegarków breitling
 • omega zegarek replika
 • Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky